TRENERZY
Wykaz osób prowadzących zajęcia teoretyczne i praktyczne
Mgr inż. Maciej Juźwik
Politechnika Warszawska, PV LAB, Agnses Elektromax.
Realizator  większości wdrożeń w Polsce w zakresie fotowoltaiki, Kierownik zespołu Laboratorium PV na Politechnice Warszawskiej, pełnomocnik ds. OZE, wykładowca na wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych, projektant i organizator prac budowlanych systemów PV.
Mgr inż. Artur Pawelec
Politechnika Świętokrzyska, PV LAB.
Na co dzień koordynator prac projektowo-wdrożeniowych, członek rady programowej Kielecko-Podkarpackiego Klastra Energetycznego, uczestnik wielu misji branżowych,  szkoleń zagranicznych w zakresie inwerterów firmy Emerson, SMA, ABB, systemów monitoringu SOLAR-LOG, wykładowca na konferencjach i kursach specjalistycznych. Realizator procesu przygotowawczego budowy elektrowni PV.
Mgr inż. Maciej Klein
Instytut Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku,
Mgr inż. Dariusz Bucholski
BlueSol Polska
Trener BlueSol Polska - oprogramowania do projektowania instalacji fotowoltaicznych, twórca polskiej wersji oprogramowania BlueSol, implementator nowych rozwiązań technicznych w środowisku BlueSol
Mgr inż. Andrzej Hałabuda
ELKO-BIS
Doradca techniczny w firmie ELKO-BIS posiadający wysokie kwalifikacje poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pozwalającym na rzetelne i fachowe prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony odgromowej obiektów budowlanych.
Copyright © SunSupply
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Akredytacja
nr OZE-A/06/00049/15