TRENERZY
Wykaz osób prowadzących zajęcia teoretyczne i praktyczne
Mgr inż. Kamil Łapiński
Instytut Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku, SunSupply Sp. z o.o. w Rumi/k. Gdyni
ul. Wybickiego 8, 84-230 Rumia
e-mail:   lapinski@sunsupply.pl
www.sunsupply.p
l
Zawodowo związany z Instytutem Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku gdzie realizuje projekty badawcze związane z energetyką słoneczną. Inicjator oraz współzałożyciel centrum szkoleniowego PV przy siedzibie firmy „Sun Supply Sp. z o.o. ” w Rumi/k. Gdyni.
Wieloletni wykładowca w dziedzinie OZE na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, oraz trener/szkoleniowiec w licznych projektach UE w dziedzinie OZE skierowanych do MMŚP. W latach 2010-2013 pracował jako Specjalista ds. OZE w Powiślańskiej Regionalnej Agencji Zarządzania Energią, następnie w latach 2013-2014 jako Lider Innowacji w Energa Innowacje w Gdańsku. Autor licznych publikacji naukowych i popularno-naukowych w dziedzinie PV.
Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Wydział Nauk Technicznych oraz RES|The School for Renewable Energy Science na Islandii. Ukończył także studia podyplomowe - Audyt Energetyczy na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz Zarządzanie Projektem i Portfelem Projektu w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. W ramach studiów doktoranckich prowadzi badania mające na celu optymalizację pracy systemów PV.
Mgr inż. Maciej Juźwik
Politechnika Warszawska, PV LAB, Agnses Elektromax.
Realizator  większości wdrożeń w Polsce w zakresie fotowoltaiki, Kierownik zespołu Laboratorium PV na Politechnice Warszawskiej, pełnomocnik ds. OZE, wykładowca na wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych, projektant i organizator prac budowlanych systemów PV.
Mgr inż. Artur Pawelec
Politechnika Świętokrzyska, PV LAB.
Na co dzień koordynator prac projektowo-wdrożeniowych, członek rady programowej Kielecko-Podkarpackiego Klastra Energetycznego, uczestnik wielu misji branżowych,  szkoleń zagranicznych w zakresie inwerterów firmy Emerson, SMA, ABB, systemów monitoringu SOLAR-LOG, wykładowca na konferencjach i kursach specjalistycznych. Realizator procesu przygotowawczego budowy elektrowni PV.
Mgr inż. Maciej Klein
Instytut Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku,
Mgr inż. Dariusz Bucholski
BlueSol Polska
Trener BlueSol Polska - oprogramowania do projektowania instalacji fotowoltaicznych, twórca polskiej wersji oprogramowania BlueSol, implementator nowych rozwiązań technicznych w środowisku BlueSol
Mgr inż. Andrzej Hałabuda
ELKO-BIS
Doradca techniczny w firmie ELKO-BIS posiadający wysokie kwalifikacje poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pozwalającym na rzetelne i fachowe prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony odgromowej obiektów budowlanych.
Copyright © SunSupply
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Akredytacja
nr OZE-A/06/00049/15